Navigation Menu+

O nás

Co jsou to kreativní dílny na akce

Tvoříte rádi? My také a rádi vám proto nabízíme naše výtvarné kreativní dílny, při kterých si účastníci vašich akcí odpočinou, poznají nové výtvarné techniky při nichž probudí svou kreativitu a na závěr si ještě odnesou vlastnoruční výrobek. Zvládne to každý.

Kreativní dílny přijedou za vámi!

Malování na hedvábí

Kdekdo si představí, že kreativní dílna je záležitostí jen pro děti. Výtvarné aktivity nejsou ale určené zdaleka jen dětem. Existuje řada technik, které se naopak pro nutnou pečlivost, určitou manuální zručnost a také trpělivost pro děti nehodí, ale dospělí při nich probudí svou kreativitu a ještě si z akce odnesou vlastnoručně vyráběný šperk, dekoraci nebo třeba dárek.

V nabídce máme výtvarné činnosti, které jsou rychlé a jednoduché jako je výroba papírové růže nebo svíčky ze včelího vosku. Když je na akci ale víc času, je vhodné zařadit i trochu složitější a na čas náročnější aktivity.

kvetinove-workshopy-1-resizeJako nastínění možných aktivit jsme pro vás připravili ukázky aktivit a také nápady na tématické kreativní dílny. Nabídku aktivit berte jako orientační, rádi se s vámi domluvíme na tvoření podle vašich představ, samozřejmě s přihlédnutím k našim zkušenostem (volba technik pro různé cílové skupiny i příležitosti, časová náročnosti technik apod.) tak, aby byli všichni spokojení.

Nabídku aktivit vždy tvoříme na míru zadání, každá akce je jiná, pro jiné účastníky, rozdíl je samozřejmě i v tom, zda chcete aktivitu jen jednu nebo více. Podle přání klienta můžeme zakomponovat do tvořivé dílny firemní logo apod.

Nebojte se zeptat. Napište nebo zavolejte – viz KONTAKT.

Proč si vybrat nás

kreativni-dilna-lektor-resize-cropS kreativními dílnami máme zkušenosti již přibližně deset let. Při přípravě akcí vycházíme z letitých zkušeností získaných i v našich dalších projektech jako jsou Hry a hlavolamy na firemní akce, realizace tradičního setkání pořadatelů firemních akcí Trend Event i z oblasti práce s dětmi a mládeží (projekt Borovice.cz). Spolupracujeme se zkušenými lektory, jejichž velkou předností je to, že je tvoření na prvním místě baví a teprve potom jej chápou jako práci.

 

Filipa Jana Ptáčková
realizace dílen
E-mail: ptackova@rain.cz
Telefon: 739 452 136